Миргородська центральна районна лікарня

Пам”ятка

Шановні друзі та відвідувачі нашого сайту !

Ми щиро раді вітати Вас в стінах нашого закладу – центральної лікарні Миргородського району. Лікарня багатопрофільна: стаціонар розрахований на 370 ліжок, поліклінічне відділення – на 755 відвідувань на добу. Щорічно  у 14 клінічних відділеннях лікарні лікується більш 12 тис. хворих. Виконується до 3 тис. оперативних втручань. В лікарні лікуються  хворі як з м. Миргород, так і з Шишацького, Великобагачанського районів та інших. Невідкладна медична допомога надається цілодобово по найбільш складним розділам медицини: невідкладна хірургія, травматологія, урологія, гінекологія, гнійно-септична хірургія, гострі отруєння та інші.

Удосконалення медичної допомоги проходить постійно, і на теперішній час проводиться впроваджуються нові медичні технології,а саме гістероскопія при гінекологічній патології,факоемульсифікація кришталика в офтальмології,трансуретральна резекція простати-вапоризація в урології, лапароскопічні втручання при захворюваннях жовчного міхура, кишківника і т.д. Діагностична база є однією з найсучасніших завдяки пілотному проекту Світового Банку. Ми з впевненістю можемо казати, що  в м. Миргород є можливість надавати сучасну медичну допомогу.

Ми раді Вашому вибору – лікуватись в нашому закладі та будемо намагатися зробити все, щоб Ви були задоволені якістю наданих медичних послуг.

Що потрібно знати пацієнтам, родичам та відвідувачам нашого закладу, щоб уникнути непорозумінь та конфліктів:

  • При поступленні в стаціонар або зверненні до поліклінічного відділення необхідно представити всю медичну документацію про пацієнта (амбулаторна карта, виписки із історій хвороб, лабораторні та інші діагностичні дослідження;
  • Не забувати, що профілактичні обстеження та огляди – це спосіб уникнути важких ускладнень та занедбаних стадій захворювань. Запам´ятайте – обов´язково 1 раз на рік проходити флюорографічне обстеження, огляд гінеколога, проктолога, обстеження на цукор, огляд окуліста, ЕКГ, постійний контроль артеріального тиску;
  • Не займайтесь самолікуванням, не уникайте проблем при появі будь-яких симптомів, а обов´язково зверніться до лікаря;
  • Візьміть собі за звичку знайти час та 1 раз на рік на протязі 1-2 днів пройти необхідні обстеження. Життя подякує Вам за це.
  • Запам´ятайте: стаціонарне лікування дуже дороге задоволення для бюджету нашого міста та району. 1 день перебування в лікарні коштує від 276 до 318 грн. на одного пацієнта з бюджету районної громади;
  • Запам´ятайте: хвороби легше запобігти аніж її лікувати.

Наше завдання – в найбільш короткий термін вивести хворого з важкого стану, встановити діагноз, призначити оптимальне лікування, виконати своєчасне та якісне оперативне втручання, саме головне -  врятувати життя при невідкладних станах та важких травмах, призначити якісне лікування, програму реабілітації.  Удосконалення охорони здоров’я материнства та дитинства. Покращення профілактичної роботи, зниження захворюваності та смертності населення. Проведення заходів по попередженню інфекційних захворювань, що керуються засобами імунопрофілактики.  Проведення цілеспрямованої роботи щодо стабілізації та зниження захворюваності на туберкульоз, ВІЛ/СНІД-інфекцію, вірусні гепатити В і С. Виконання Державних галузевих і територіальних медичних програм.  Впровадження новітніх досягнень медичної науки в діяльність ЦРЛ, переоснащення її сучасним обладнанням і апаратурою.

Успіх лікування багато в чому залежить від взаємовідносин між лікарем, пацієнтом та родичами.

Поважайте та допомагайте один одному – це запорука успіху !

 

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .